Львівські митники затримали «привид»

16:28 25 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Працівники Львівської митниці виявили автомобіль-«привид».

Про це повідомили в четвер, 25 липня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «До митного оформлення в один із підрозділів Львівської митниці ДФС декларант подав електронну митну декларацію разом з товаросупровідними документами на легковий автомобіль «Lexus RX 450h 2014 року випуску». Однак, у базах даних митних та прикордонних органів України відомостей про факт ввезення на митну територію України цього транспортного засобу чи осіб, які в ньому прямували, через пункти пропуску на державному кордоні України та оформлення у встановленому порядку немає».

«Власниця автомобіля на виклики Львівської митниці ДФС не з’явилась та не надала жодних пояснень щодо переміщення транспортного засобу через митний кордон України. Отже, «Lexus RX 450h» ввезено на митну територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 484 Митного кодексу України. Автомобіль затримано. Справу скерують до суду», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини