Львівські правоохоронці попередили про наслідки продажу й використання піротехніки

12:15 27 грудня 2018 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

Працівники поліції виявлятимуть факти незаконного продажу і використання піротехнічних виробів та складатимуть на порушників адміністративні протоколи.

Про це повідомили в четвер, 27 грудня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також нагадали: «В ухвалі Львівської міської ради №23 «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території міста Львова» від 2015 року, зокрема зазначено: Заборонити на території Львова використання та реалізацію феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішаним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв. Суб’єктам підприємницької діяльності всіх форм власності припинити реалізацію у торговельній мережі феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішаним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв з дати прийняття цієї ухвали. Керівникам закладів ресторанного господарства під час проведення святкових заходів забезпечити дотримання вимог цієї ухвали та не допускати на території підпорядкованих об’єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів».

«Причетних до скоєння зазначених правопорушень правоохоронці притягуватимуть до відповідальності згідно статтею 195-6 (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає накладення штрафу від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – поінформували також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області,

dailylviv.com

До теми

17:32 21 жовтня 2021 р.

Ювелірні вироби зі США пересилали як продукти харчування

У підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» на адресу приватної особи надійшла посилка зі США, в якій, згідно з декларацією, містились спортивний костюм та продукти харчування. Однак під час огляду поштового відправлення митники виявили ювелірні вироби: золоті сережки, підвіску та каблучку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу