Львівські поліціянти вилучили у перехожих 2100 фальшивих гривень

14:40 30 січня 2017 р.


Фото: зі сторінки патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

Інспектори встановили, що затриманий ними «вже проходить у справі про розрахунок фальшивими грошовими купюрами».

В управлінні патрульної поліції Львова повідомили сьогодні, 30 січня, що її інспектори зауважили вночі на вулиці Масарика, підозрілу поведінку двох перехожих, відтак, зупинили їх. За словами патрульних, «один з чоловіків надав неправдиві дані про себе, а при поверхневій перевірці в іншого знайшли купюри з ознаками підробки». 

Інспектори встановили, що він «уже проходить у справі про розрахунок фальшивими грошовими купюрами». Відтак, патрульні запросили підозрілих перехожих до Шевченківського відділу поліції, де встановили, що обидва затримані вже були засуджені, а один із них.

За словами патрульних, «він перебуває під адміністративним наглядом, на нього дільничний склав протокол за це порушення». Відтак, справу стосовно нього передали слідчим, які вилучили у підозрюваних гроші в присутності свідків – вісім купюр номіналом 200 гривень та одну – 500 гривень. 

Про це повідомили сьогодні, 30 січня, на сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу