Львівські патрульні припинили ремонтні роботи

16:50 5 грудня 2016 р.


Фото: зі сторінки патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

Поліціянти пояснили, що роботи на кільці вулиць Садової й Петлюри продовжать лише тоді, коли розроблять план, схему робіт, затвердять їх та розставлять відповідні знаки про зміну в організації дорожнього руху.

У патрульній поліції Львова повідомили сьогодні, 5 грудня, що її працівники оштрафували підрядника, який перерив дорогу і не попередив про це водіїв. До патрульної поліції надійшло кілька скарг від водіїв, що на кільці вулиць Садової й Петлюри тривають ремонтні роботи, а жодного попереджувального знаку про це немає. 

Коли патрульні приїхали на місце, то побачили перериту дорогу й що виконавці робіт справді не подбали про попереджувальні знаки. Через відсутність повідомлення про зміну в організації дорожнього руху водії були дезорієнтовані і змушені були порушувати правила дорожнього руху, що могло спричинити ДТП.

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху винесли постанову на підрядника за частиною 3 статтею 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт, що спричинили створення аварійної обстановки). Штраф за таке порушення – 680 гривень.

Про це повідомили сьогодні, 5 грудня, на сторінці патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події й поінформували: «Виконавці всіляко заперечували свою провину. Усі роботи, за вказівкою патрульних, вони припинили. Знак «Круговий рух» робітники закрили. Продовжать роботи лише тоді коли розроблять план, схему робіт, затвердять їх та розставлять відповідні знаки про зміну в організації дорожнього руху».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу