Львівські митники застерігають від нового виду шахрайства на кордоні

17:20 28 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В обласному управлінні ДФС рекомендують не підсідати в транспортні засоби до невідомих осіб під час перетину кордону, не передавати своїх документів стороннім особам та особисто подавати паспорт для митного і прикордонного контролю.

«Митники застерігають від нового виду шахрайства на кордоні», – повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Громадяни України дедалі частіше скаржаться на помилкове внесення їх в бази даних як водіїв транспортних засобів, в той час, коли вони перетинали кордон як пасажири. Про це інформують у Головному управлінні Державної фіскальної служби України у Львівській області.

Як правило, їх документи подають водії, які використовують транспортні засоби на іноземній реєстрації, з метою уникнення штрафів за порушення термінів перебування таких автомобілів на території України. Зокрема під час перетину кордону вони, користуючись довірою пасажирів, подають документи на транспортний засіб разом з чужим паспортом. З метою уникнення подібних шахрайств митники рекомендують не підсідати в транспортні засоби до невідомих осіб під час перетину кордону, не передавати своїх документів стороннім особам та особисто подавати паспорт для митного і прикордонного контролю».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу