Митники не випустили з України 70 тисяч євро

16:24 16 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

В обласному управлінні ДФС пояснили: «Громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України валютних цінностей».

У Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України повідомили «Щоденному Львову»: «15 червня 35-річний громадянин України, житель Тернополя, прямував до Польщі через пункт пропуску «Краковець» смугою руху «зелений коридор» автомобілем «BMW X5». Цим він засвідчив про відсутність будь-яких товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії тих, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Рух цією смугою передбачає, зокрема, наявність у кожного громадянина готівки у сумі, що не перевищує еквівалент 10 тисяч євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті)».

«На момент проходження митного контролю громадянин не надавав інспектору митниці належним чином оформленої митної декларації, однак під час усного опитування він заявив про наявність в нього та пред’явив до митного контролю у службовому приміщенні 80 тисяч євро. У своїх письмових поясненнях громадянин вказав, що переміщував цю валюту в особистих потребах. Також вказав, що не має при собі жодних дозвільних документів на переміщення валютних цінностей», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Отже, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України валютних цінностей у розмірі 70 тисяч євро, які, відповідно до додатку№ 10 постанови Кабінету міністрів України №436 від 21 травня 2012 року, обмежені до переміщення через митний кордон України та потребують генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій (для вивезення за межі України та ввезення в Україну готівкової іноземної валюти), чим порушив встановлений відповідно до Митного кодексу порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. З виявленої суми, відповідно до українського законодавства, за протоколом про порушення митних правил затримано70 000 євро», – пояснили також в обласному управлінні ДФС.

«Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статті 471 Митного кодексу України. Валюту вилучено до рішення суду», – повідомили також у Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

15:44 29 вересня 2020 р.

На незаконному захороненні сміття взяли трьох мешканців Львівщини

Трьох мешканців Жидачівського району – один віком 29 років та двоє 39-річних, від лютого до травня 2020 року отримували від суб’єктів господарювання грошові кошти за перевантаження, транспортування та захоронення твердих побутових відходів, порушуючи при цьому вимоги природоохоронного законодавства України.

Рубрика: Закон

21:16 28 вересня 2020 р.

На Львівщині митники незаконно ввозили вантажівки іноземного виробництва

Служба безпеки України викрила посадовців одного із митних постів Львівської області, які причетні до схеми незаконного ввезення автомобілів іноземного виробництва на територію нашої країни.

Рубрика: Закон

13:40 28 вересня 2020 р.

На Львівщині з жінок зривають ланцюжки

27 вересня близько 9.45 у Трускавецьке відділення поліції надійшло повідомлення від 40-річної мешканки міста Дрогобич про те, що на вулиці Воробкевича у Трускавці на неї ззаду напав невідомий чоловік, зірвав з шиї золотий ланцюжок з кулоном, після чого втік.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу