Митники не випустили з України 70 тисяч євро

16:24 16 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

В обласному управлінні ДФС пояснили: «Громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України валютних цінностей».

У Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України повідомили «Щоденному Львову»: «15 червня 35-річний громадянин України, житель Тернополя, прямував до Польщі через пункт пропуску «Краковець» смугою руху «зелений коридор» автомобілем «BMW X5». Цим він засвідчив про відсутність будь-яких товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії тих, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Рух цією смугою передбачає, зокрема, наявність у кожного громадянина готівки у сумі, що не перевищує еквівалент 10 тисяч євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті)».

«На момент проходження митного контролю громадянин не надавав інспектору митниці належним чином оформленої митної декларації, однак під час усного опитування він заявив про наявність в нього та пред’явив до митного контролю у службовому приміщенні 80 тисяч євро. У своїх письмових поясненнях громадянин вказав, що переміщував цю валюту в особистих потребах. Також вказав, що не має при собі жодних дозвільних документів на переміщення валютних цінностей», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Отже, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України валютних цінностей у розмірі 70 тисяч євро, які, відповідно до додатку№ 10 постанови Кабінету міністрів України №436 від 21 травня 2012 року, обмежені до переміщення через митний кордон України та потребують генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій (для вивезення за межі України та ввезення в Україну готівкової іноземної валюти), чим порушив встановлений відповідно до Митного кодексу порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. З виявленої суми, відповідно до українського законодавства, за протоколом про порушення митних правил затримано70 000 євро», – пояснили також в обласному управлінні ДФС.

«Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статті 471 Митного кодексу України. Валюту вилучено до рішення суду», – повідомили також у Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу