Львівські митники зафіксували незаконні переміщення лісоматеріалів за кордон

17:48 2 червня 2016 р.


Фото: dt.ua

Порушення встановили за результатами проведення пост-аудитної перевірки документів.

«Львівські митники зафіксували кілька випадків незаконного переміщення через митний кордон України лісоматеріалів на  суму понад 2,6 млн. гривень – повідомили сьогодні, 2 червня, в прес-службі Львівського обласного управління ДФС, де також розповіли подробиці:

«Порушення встановили за результатами проведення пост-аудитної перевірки документів, які підприємці подавали для здійснення митного контролю  при експорті лісоматеріалів. Зокрема встановлено факти, коли підприємці як підставу для переміщення через митний кордон України «Лісоматеріалів обрізних, не струганих, не шліфованих, без торцевих з'єднань (заготовки для піддонів) з хвойних порід дерев» надавали для митного оформлення сертифікати про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, що містять неправдиві відомості щодо лісокористувача-продавця товару, найменування характеристик купленої продукції та товарно-транспортних накладних.        

Незаконне переміщення лісоматеріалів здійснювали кілька приватних підприємств  Львівщини. В основному ліс оформляли на експорт до Польщі. Загалом за подібними фактами працівники митниці склали дев’ять протоколів про порушення митних правил. Загальна вартість лісоматеріалів, оформлених за такими документами, становить понад 2,6 млн. гривень.

Справи скерують до суду, який і визначить покарання. Окрім того про ці факти  проінформовано правоохоронні органи».

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу