Львівські митники вилучили понад 25 кілограмів бурштину

11:00 25 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

У пунктах пропуску для автомобільного сполучення тричі перешкодили контрабанді «сонячного каміння».

В обласному управлінні Державної фіскальної служби повідомили сьогодні, 25 листопада, «Щоденний Львів», що впродовж цього тижня працівники Львівської митниці зафіксували три випадки незаконного переміщення через митний кордон України бурштину, відтак, вилучили понад 25 кілограмів цього коштовного каміння. Зокрема сьогодні, 25 листопада, пункті пропуску для автомобільного сполучення Рава-Руська – Гребенне» працівники митного поста спільно з прикордонниками знайшли приховані майже два кілограми необробленого каміння жовто-коричневого кольору неправильної форми, різного розміру, яке намагався вивезти в Польщу житель Львівщини.

Для виїзду за кордон автомобілем «Фольсваген Пассат» він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим своїми діями заявив про відсутність в нього будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені заборони чи обмеження. Однак поведінка подорожнього викликала підозру у митників, тож автомобіль скерували у бокс поглибленого огляду.

Там спільна оглядова група митників і прикордонників за декоративною обшивкою в конструктивних порожнинах багажного відділення автомобіля знайшли необроблене каміння різних розмірів від світло – коричневого до темно – коричневого кольору загальною вагою 1755,91 грам, яке містилось у двох прозорих поліетиленових пакетах. Оскільки своїми діями громадянин порушив порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю – переміщував товар з приховуванням від митного контролю.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачене частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Відтак, товар та автомобіль вилучено, а їх вартість буде встановлено додатково.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини