Львівські митники вилучили на кордоні рекордну кількість контрабандних смартфонів «iPhone»

14:45 6 листопада 2014 р.


Фото: Reuters

Як повідомили в четвер в обласному управлінні Державної фіскальної служби, в спеціально виготовленій за допомогою фанерних листів перегородці в «Mercedes Sprinter» виявили прихований товар.

В обласному управлінні Державної фіскальної служби повідомили сьогодні, 6 листопада, що львівські митники вилучили на українсько-польському кордоні рекордну кількість смартфонів «iPhone». У повідомленні також конкретизують:

«Сучасні смартфони відомого американського бренду «Apple» намагався ввезти в Україну наш співвітчизник сьогодні вночі. Він прибув з Польщі на митний пост ДФС «Шегині-Медика» автомобілем «Mercedes Sprinter» та для проходження митного контролю обрав «зелений коридор».

Попри це в митників виникла підозра про наявність у нього товарів, що підлягають митному оформленню та перевищують неоподатковувану норму ввезення через митний кордон громадянами. Тож транспортний засіб було виведено зі смуги спрощеного митного контролю у зону поглибленого огляду.

У спеціально виготовленій за допомогою фанерних листів перегородці з декоративною обшивкою митники виявили прихований товар, а саме смартфони «Apple. iPhone 5, 16 Gb» – 466 шт.; «Apple. iPhone 5, 32 Gb» – 41 шт.; «Apple. iPhone 6 Space Gray 64 Gb» – 95 шт.; «Apple. iPhone 6 Space Gray 128 Gb» – 23 шт.; ноутбуки «Apple. MacBook Air. Model: А 1466» – 3 шт. Доступ до цього сховища став можливим після демонтажу частини передньої стінки перегородки.

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом використання спеціально виготовленого сховища (тайника). Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, вартість предметів порушення буде встановлена додатково».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу