Львівські митники вилучили холодну зброю

13:55 5 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Працівники Львівської митниці виявили під час огляду міжнародних поштових відправлень холодну зброю.

Про це повідомили в четвер, 5 вересня, в Головному управлінні ДФС у Львівській області, де також розповіли: «В Україну надійшли посилки з Іспанії, США та Канади. Згідно з деклараціями, їх мали отримати жителі Запоріжжя, Тернополя, Львова та Закарпаття. Під час перевірки серед особистих речей митники виявили чотири ножі у чохлах з маркуванням».

«Згідно з висновками експертів, усі вони належать до категорії клинкової холодної зброї. Зокрема, один кинджал виготовлений промисловим способом за зразком мисливських кинджалів, другий ніж – із маркуванням «Mossy Oak» – є мисливським, ще один ніж, схожий на мисливський, був виготовлений кустарним способом», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«В усіх випадках відправники порушили порядок пересилання через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях товарів заборонених до такого пересилання. Їх дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених статтею 473 Митного кодексу України. Зброю вилучено. Справи скерують до суду», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми