Львівські митники вилучили екскаватор

12:25 22 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

У «Шегинях» виявили у водія два пакети документів, які суперечили один одному.

У прес-службі обласного управління Державної фіскальної служби повідомили у вівторок, 22 листопада, «Щоденному Львову», що сьогодні в зону митного контролю пункту пропуску «Шегині» заїхав вантажний фургон «Iveco Evrocargo» під керуванням громадянина України. До митного контролю його водій подав документи на екскаватор «JCB8030» 2006 року випуску й вартістю 9200 доларів.

Згідно з товаросупровідними документами відправником екскаватора значилась фірма з Великої Британії, а отримувачем – приватне підприємство з Луцька. Однак під час огляду транспортного засобу митники з’ясували, що насправді водій мав два пакети документів.

В іншому значилося, що відправником є польська фірма, отримувачем – приватна особа зі Львова, а вартість екскаватора – 50 000 польських злотих (відповідно до курсу НБУ за станом на 22 листопада 2016 року – 309 325 гривень). З пояснень водія стало відомо, що два пакети документів він отримав від приватної особи зі Львова.

До митного оформлення митним органам Польщі на екскаватор він подав експортну декларацію вартістю 50 000 польських злотих, тобто вартістю більшою, аніж заявлено митному органу України. Різниця – 72 114 гривень.

Таким чином водій вчинив дії, спрямовані на переміщення товару через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, через подання органу доходів і зборів України неправдивих відомостей. За ознаками порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України на нього  складено протокол, екскаватор вилучено, а справу скерують до суду. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини