Львівські митники вилучили автомобіль контрабандиста

13:30 4 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/lviv.customs

Працівники Львівської митниці вилучили автомобіль, облаштований спеціальним сховищем для сигарет.

Про це повідомили на Львівській митниці, де також розповіли: «В пункт пропуску «Смільниця-Кросценко» заїхав автомобіль «ИЖ 27175-036» під керуванням громадянина України, який прямував до Польщі. Під час догляду транспортного засобу митники виявили 590 пачок сигарет з фільтром різних торгових марок. Вони містились в спеціально виготовленому сховищі, розташованому в подвійній стінці, що розділяє пасажирський та вантажний відсіки автомобіля».

«Громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів. За ознаками, передбаченими частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, складено протокол про порушення митних правил. Сигарети та автомобіль вилучено, справу скерують до суду», – поінформували також на Львівській митниці.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:57 3 квітня 2020 р.

У Львові арештували ймовірного вбивцю

Також суд, за клопотанням прокурора, до 37-річного чоловіка застосував стаціонарну судово-психіатричну експертизу, яка триватиме 2 місяці.

Рубрика: Закон

14:22 3 квітня 2020 р.

У Винниках вирубують "ліс Синютки"

Гектари цього лісу подарував бізнес-структурам свого однопартійця екс-голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Нинішній нардеп від "Європейської солідарності" запам'ятається Львівщині як "губернатор-лісоруб".

Рубрика: Закон

11:03 3 квітня 2020 р.

Конфіскований спирт передадуть на виробництво антисептиків

Сьогодні, 3 квітня, голова Львівської ОДА Максим Козицький провів робочу нараду з представниками Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції та Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Рубрика: Закон