Львівські митники вилучили 413 смартфонів

12:42 30 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

Працівники Львівської митниці виявили в поштовому відправленні контрабандні 413 мобільних телефонів торгівельної марки Apple iPhone», «зарядні пристрої» та п’ять годинників «Apple Watch».

Про це повідомили сьогодні, 30 листопада, «Щоденному Львову», в обласному управлінні Державної фіскальної служби України. У повідомленні також зазначається, що «на митну територію України вантажним транспортним засобом ввезено 1678 упаковок вантажу «міжнародні поштові відправлення». Згідно товаросупровідних документів відправниками були зазначені дві польські компанії, а одержувачем – о\дне з місць міжнародних поштових оформлень у Львові. 

Під час митного контролю транспортного засобу працівники митного поста «Львів-поштовий» встановили, що загальна кількість та вага вантажу відповідає даним заявленим у товаросупровідних документах. Однак їх увагу привернула посилка вагою 111 кілограмів та вартістю 200 євро.

Під час огляду цієї картонної упаковки було виявлено інші документи, згідно з якими відправником зазначено громадянина, який проживає у США, а одержувачем – громадянина Польщі. Під час поглибленому огляду поштового відправлення митники виявили нові та вживані «iPhone 7 Plus», «iPhone 6s», «iPhone 5 SE», «iPhone 4s», зарядні пристрої, годинники «Apple Watch». Загалом – 413 мобільних телефонів та п’ять годинників.

Тож польська компанія для переміщення через митний кордон України товару надала водієві документи, що містять неправдиві дані щодо його вартості. В діях директора польської фірми вбачають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Стосовно нього складено протокол, а товар вилучено. За попередніми підрахунками вартість предметів правопорушення понад два мільйони гривень. Відтак, справу скерують до суду.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини