Львівські митники вилучили 160 кілограмів бурштину

12:28 23 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

Житель Львівщини приховав коштовне каміння у сидінні водія та конструктивних особливостях автомобіля.

В обласному управлінні Державної фіскальної служби повідомили в середу, 23 листопада, «Щоденному Львову», що сьогодні працівники митного поста спільно з прикордонниками знайшли в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Рава-Руська – Гребенне» приховані майже шість кілограмів необробленого каміння жовто-коричневого кольору неправильної форми й різного розміру. Це коштовне каміння намагався вивезти у Польщу житель Львівщини 1984 року народження, який приховав свій контрабандний товар у сидінні водія та конструктивних особливостях автомобіля «Peugeot Boxer».

Оскільки він під час усного опитування про наявність необробленого каміння не заявляв, то порушив таким чином порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю – переміщував товар з приховуванням від митного контролю. Відтак, за цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачене частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Товар у жителя Львівщини вилучено, його вартість встановлять експерти. А загалом з початку року працівники Львівської митниці вилучили майже 160 кілограмів буршину загальною вартість понад 2,96 млн. гривень.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини