Львівські митники повернули Польщі пітонів і рептилій

12:48 25 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/lviv.customs

Громадянин України з Івано-Франківщини перевозив пітонів і рептилії без необхідних для цього документів.

Про це повідомили на Львівській митниці, де також розповіли: «Громадянин України з Івано-Франківщини  прибув у пункт пропуску «Краковець- Корчова» з Республіки Польща. До митного контролю подав декларацію згідно з якою перевозив товар «плазуни, пітони, рептилії».

«До митного оформлення було залучено працівників державного ветеринарно - санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті. Згідно з актом огляду ветеринарні документи відсутні, відправник вантажу – невідомий, ветеринарний сертифікат – відсутній. На підставі цього прийнято рішення про заборону ввезення даного вантажу на територію України», – поінформували також на Львівській митниці.

«Відтак, працівники митниці оформили картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні та пропуску товарів. Про це було повідомлено контрольні служби Республіки Польщі. Громадянина з товаром повернуто в Республіку Польщу», – повідомили також на Львівській митниці.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:48 27 лютого 2020 р.

На Львівщині судитимуть браконьєра

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно 49-річного жителя Старосамбірщини, якого слідство підозрює у незаконній порубці та перевезенні деревини.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Подвійні стандарти децентралізації на Львівщині

Рубрика: Політика

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу