Львівські митники не пропустили з Україну контрабандний вантаж вартістю майже 17 млн. грн

13:30 2 квітня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в четвер у прес-центрі обласного управління Державної фіскальної служби України, співробітники Львівської митниці ДФС перешкодили здійсненню незаконного ввезення високоліквідних товарів вартістю майже 17 млн. гривень.

Нещодавно в міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Шегині - Медика» в Львівській облісті на в’їзд в Україну заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. До митного контролю водій подав товаросупровідні документи, згідно з якими переміщувався товар – автозапчастини в асортименті, вартістю майже 42 тисячі доларів США.

Згідно з митною декларацією відправником товару була фірма з Польщі, продавцем – фірма з Панами, а одержувачем – одне з ТзОВ міста Львова. Під час митного контролю у митників виникла підозра щодо достовірності наданих товаросупровідних документів, зокрема відправника, продавця, найменування, кількості та вартості товарів, що переміщувалися в автомобілі.

Під час митного огляду виявлено невідповідність товару та відомостей, які були заявлені в документах. За цим фактом Львівська митниця ДФС звернулась до експертів для проведення товарознавчого дослідження з метою встановлення найменування, країни походження, кількості та вартості переміщуваного вантажу, внаслідок чого було виявлено товар, який не відповідає заявленим відомостям.

Встановлено, що в автомобілі переміщувалось понад 2000 видів товару (одяг, взуття, комплектувальні до мобільних телефонів, та планшетів та ін.), які об`єднані в загальному в 61 групу товарів. Загальна вартість вантажу становить майже 17 млн. гривень. Таким чином, перевізник порушив митні правила, передбачені частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Товар затримано, справу передано до суду.

Львівська митниця ДФС довідково інформує: відповідно до частини 2 статті 460 Митного кодексу України перевізники несуть відповідальність за переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу доходів та зборів як підстави для переміщення цих товарів документів, що містять неправдиві відомості (стаття 483 Митного кодексу) виключно у разі, якщо ці відомості стосуються кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, а перевізниками не вжито заходів до перевірки правдивості зазначених відомостей або, у разі неможливості такої перевірки, не внесено відповідного запису до міжнародної автомобільної накладної (CMR).

Про це повідомили сьогодні, 2 квітня, в прес-центрі Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу