Львівські митники не пропустили з Україну контрабандний вантаж вартістю майже 17 млн. грн

13:30 2 квітня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в четвер у прес-центрі обласного управління Державної фіскальної служби України, співробітники Львівської митниці ДФС перешкодили здійсненню незаконного ввезення високоліквідних товарів вартістю майже 17 млн. гривень.

Нещодавно в міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Шегині - Медика» в Львівській облісті на в’їзд в Україну заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. До митного контролю водій подав товаросупровідні документи, згідно з якими переміщувався товар – автозапчастини в асортименті, вартістю майже 42 тисячі доларів США.

Згідно з митною декларацією відправником товару була фірма з Польщі, продавцем – фірма з Панами, а одержувачем – одне з ТзОВ міста Львова. Під час митного контролю у митників виникла підозра щодо достовірності наданих товаросупровідних документів, зокрема відправника, продавця, найменування, кількості та вартості товарів, що переміщувалися в автомобілі.

Під час митного огляду виявлено невідповідність товару та відомостей, які були заявлені в документах. За цим фактом Львівська митниця ДФС звернулась до експертів для проведення товарознавчого дослідження з метою встановлення найменування, країни походження, кількості та вартості переміщуваного вантажу, внаслідок чого було виявлено товар, який не відповідає заявленим відомостям.

Встановлено, що в автомобілі переміщувалось понад 2000 видів товару (одяг, взуття, комплектувальні до мобільних телефонів, та планшетів та ін.), які об`єднані в загальному в 61 групу товарів. Загальна вартість вантажу становить майже 17 млн. гривень. Таким чином, перевізник порушив митні правила, передбачені частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Товар затримано, справу передано до суду.

Львівська митниця ДФС довідково інформує: відповідно до частини 2 статті 460 Митного кодексу України перевізники несуть відповідальність за переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу доходів та зборів як підстави для переміщення цих товарів документів, що містять неправдиві відомості (стаття 483 Митного кодексу) виключно у разі, якщо ці відомості стосуються кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, а перевізниками не вжито заходів до перевірки правдивості зазначених відомостей або, у разі неможливості такої перевірки, не внесено відповідного запису до міжнародної автомобільної накладної (CMR).

Про це повідомили сьогодні, 2 квітня, в прес-центрі Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

16:42 18 травня 2022 р.

Шахрайство зменшило іноземну допомогу: Генпрокуратура проводить 9 розслідувань у Львові

Утома від війни і шахрайство зменшують іноземну допомогу Україні, - оцінює двотижневик «Forbes» у середу, 17 травня. Видання повідомляє, що за минулий тиждень Україна отримала на 39 відсотків менше гуманітарної допомоги, ніж в останній тиждень березня, коли поставки досягли піку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу