Львівські митники не пропустили 99 шкірок норки

13:00 25 вересня 2019 р.


Фото: facebook.com/lviv.customs

Українка везла з Польщі майже сотню норкових шкірок.

Про це повідомили на Львівській митниці, де також розповіли: «25 вересня жінка-водій автомобіля Volkswagen Sharan, прямуючи через пункт пропуску «Шегині» з Польщі в Україну, обрала смугу спрощеного митного контролю – «зелений коридор. Однак митники вивели автомобіль з загального потоку для проведення поглибленого огляду».

«Відтак, було виявлено 99 вичинених шкірок норки світло-коричневого та сірого кольорів невстановленого походження. Частина шкірок була прихована під передніми сидіннями водія та пасажира інша, запакована у два поліетиленові пакети, знаходилась у відсіку двигуна в ніші біля акумуляторної батареї», – поінформували також на Львівській митниці.

«Таким чином, громадянка України вчинила дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України», – повідомили також на Львівській митниці.

dailylviv.com

До теми

14:28 9 серпня 2022 р.

На Львівській митниці допомагають контрабандисту з санкційного списку РНБО

Службові особи одного з митних постів Львівської митниці допомагали ухилятися від сплати обов’язкових митних платежів підприємствам, пов’язаним з особою, щодо якої рішенням РНБО застосовано персональні санкції.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу