Львівські митники не пропустили 99 шкірок норки

13:00 25 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/lviv.customs

Українка везла з Польщі майже сотню норкових шкірок.

Про це повідомили на Львівській митниці, де також розповіли: «25 вересня жінка-водій автомобіля Volkswagen Sharan, прямуючи через пункт пропуску «Шегині» з Польщі в Україну, обрала смугу спрощеного митного контролю – «зелений коридор. Однак митники вивели автомобіль з загального потоку для проведення поглибленого огляду».

«Відтак, було виявлено 99 вичинених шкірок норки світло-коричневого та сірого кольорів невстановленого походження. Частина шкірок була прихована під передніми сидіннями водія та пасажира інша, запакована у два поліетиленові пакети, знаходилась у відсіку двигуна в ніші біля акумуляторної батареї», – поінформували також на Львівській митниці.

«Таким чином, громадянка України вчинила дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України», – повідомили також на Львівській митниці.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми