«Львівська залізниця» займається рейдерством, руйнує будинки й спалює чуже майно, – ЗМІ

15:23 7 травня 2015 р.


Фото: real-estate.lviv.ua

На вулиці Курмановича відбуваються події, які нагадують 1990-ті.

Як уже інформував «ЩЛ», «Львівську залізницю» звинуватили у відбиранні земельних ділянок у мешканців селища Брюховичі. Але цим увага засобів масової інформації до неї, на жаль, не вичерпалася. Приміром, сьогодні про «Львівську залізницю» повідомили ще й таке:

«Львівська залізниця» руйнує будинки та спалює чуже майно. Як стало відомо, на вулиці Курмановича у Львові відбуваються події, що нагадують не «жити по-новому», а прикрі 90-ті.

Так, жителю міста Малишеву Миколі Андрійовичу, чоловіку літніх років, на сьогоднішній день доводиться боротись, не перебільшуючи, проти всіх. Попри рішення суду на користь Малишева, «Львівська залізниця», вдаючись до фізичного та морального насильства, застосовуючи незаконні методи, зруйнувала будинок Миколи Андрійовича.

Більш того, завдяки найманцям, практично все майно та документи пенсіонера спалили. Неодноразово Малишева намагались витурити з його земельної ділянки, стріляючи з травматичної та мисливської зброї.

Попри те, що чоловік неодноразово звертався у відповідні органи, особисто писав Дмитру Загарії та іншим високопосадовцям-міліціонерам, жодних дій, спрямованих на захист законних інтересів громадянина України, не відбувається».

Про це повідомив сьогодні, 7 травня, соціальний портал «СТРАЙК».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу