Львівська прокуратура розслідує фальсифікацію кримінальної справи

13:58 14 квітня 2014 р.

Прокурор Львівської області Володимир Гураль

Прокурор Львівської області Володимир Гураль
Фото: Роман Балук/ZIK

Як повідомляє у понеділок її прес-служба, в результаті цього злочину невинного громадянина засудили за «незаконне зберігання та розповсюдження наркотичних засобів».

У її повідомленні йдеться, що сьогодні, 14 березня, в ефірі програми «Люстрація» на телеканалі «ZIK» адвокатом О.В. Мициком озвучено факти неправомірних дій працівників міліції під час проведення досудового розслідування кримінальної справи про обвинувачення Сивулька Андрія Петровича у вчиненні злочину передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України. За вказаними відомостями прокуратурою Львівської області проведено перевірку. Озвучені порушення вимог кримінального процесуального законодавства знайшли своє підтвердження.

Як наслідок, наказом прокурора Львівської області Миколаївському міжрайонному прокурору оголошено догану, а його заступника звільнено з посади. Разом з цим, у зв’язку із винесенням щодо Сивульки А.П. незаконного судового рішення, прокуратурою Львівської області підготовлено апеляцію про скасування вказаного рішення.

Окрім цього, за фактом неправомірних дій працівників міліції внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, на даний час слідчим відділом прокуратури області проводиться досудове розслідування.

Своєю чергою, Західна інформаційна корпорація розповіла в повідомленні «Міліціонерів Миколаївського РВ на Львівщині викрили на фальсифікації справи»:

«Працівники Миколаївського РВ міліції на Львівщині сфальсифікували кримінальну справу проти громадянина, якого згодом засудили за незаконне зберігання та розповсюдження наркотичних засобів. Про це 11 квітня на прес-конференції повідомив прокурор Львівської області Володимир Гураль.

Як зазначив Гураль, факт, наведений львівським адвокатом Олегом Мициком у програмі «Люстрація» на телеканалі ZIK щодо фальсифікації кримінального провадження у Миколаївському районі, підтвердився під час прокурорської перевірки.

«Дійсно, співробітники міліції Миколаївського району сфальсифікували кримінальну справу відносно громадянина. У зв’язку з цим прокуратура внесла дані у ЄРДР, розпочато розслідування незаконних дій працівників міліції. Працівники прокуратури Миколаївського району, які не забезпечили належний нагляд за розслідуванням цієї справи покарані – один співробітник звільнений з прокуратури, прокурор Миколаївського району отримав догану», – повідомив Гураль.

За словами прокурора області, прокуратура готує апеляцію до суду про виправдання чоловіка, проти якого сфабрикували кримінал. «Ми будемо наполягати на виправдувальному вироку. Відносно цієї людини було порушено кримінальне провадження і винесено вирок незаконно. Окрім того, я підписав розпорядження провести комплексну перевірку у прокуратурі Миколаївського району – ми будемо з’ясовувати, чи не було інших порушень законодавства», – розповів В.Гураль.


Відео: tvzikua

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу