Львівська прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо акушер-гінеколога

15:18 5 жовтня 2017 р.

У Шевченківському районному суді Львова судитимуть акушер-гінеколога за неналежне виконання професійних обов’язків.

Львівська місцева прокуратура №2 скерувала до Шевченківського районного суду Львова обвинувальний акт стосовно акушер-гінеколога однієї із місцевих лікарень за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником). Про це повідомили сьогодні, 5 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

У ній також пояснили: «У листопаді 2015 року цей лікарі з вищою кваліфікаційною категорією й достатнім професійним рівнем не провів відповідних досліджень і тестів для визначення прогресу пологів та не діагностував кисневого голодування плоду. Внаслідок гіпоксично-ішемічного ураження центральної нервової системи важкого ступеня новонароджена дитина померла».

«До підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання та відсторонено від займаної посади. За вчинений злочин медику загрожує до трьох років позбавлення волі та трирічне позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини