Львівська прокуратура очікує екстрадиції 14 втікачів за кордон

17:00 12 січня 2017 р.

Торік не вдалося уникнути покарання шістьом злочинцям, які були повернуті в Україну за клопотаннями правоохоронних органів.

Про це повідомили сьогодні, 12 січня, у Львівській обласній прокуратурі, де також поінформували: «Стосовно трьох із них судами уже постановлені обвинувальні вироки, а кримінальні провадження стосовно ще трьох перебувають на стадії судового розгляду».

«До прикладу, 3 червня 2016 року одним із районних судів міста Львова засуджений громадянин України В., який у цьому році був виданий італійськими правоохоронними органами в Україну для притягнення до відповідальності за вчинення тяжких злочинів: викрадення, незаконного позбавлення волі людини та вимагання грошових коштів. Тоді зловмисники планували заволоділи грошовими коштами потерпілих на суму 50 тисяч доларів», – повідомили також у прокуратурі.

«Аналогічно завершена процедура видачі в Україну громадянина Л., який розшукувався українськими правоохоронними органами для притягнення до кримінальної відповідальності за частиною 2 статті 15 частиною 2 статті 152, частиною 2 статті 153, частиною 3 статті 187 та статтею 395 Кримінального кодексу України (замах на зґвалтування, задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, розбійний напад, порушення правил адміністративного нагляду). Після затримання вказаного громадянина України на території Німеччини та відбуття ним покарання, вчиненого на території іноземної держави, правоохоронними органами ФРН останнього видано в Україну. На даний час триває судовий розгляд. На початок цього року екстрадиції очікують ще 14 осіб за підготовленими раніше матеріалами прокуратури області», – повідомили сьогодні, 12 січня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів