Львівська ОДА потребує правової оцінки проекту рекультивації звалища

18:00 4 квітня 2019 р.


Фото: zbruc.eu

Львівська облдержадміністрація звернулась в СБУ щодо надання правової оцінки проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомили в четвер, 4 квітня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли:
«На розгляді Львівської ОДА перебуває звернення міського голови міста Львова Андрія Садового щодо затвердження відкоригованого Проекту «Комплексний проект з рекультивації полігону у селі Грибовичі в Жовківському районі Львівської області. Реконструкція». Враховуючи те, що правоохоронними органами Львівщини станом на сьогодні розслідується кримінальне провадження та факт затримання при отриманні хабара директором ЛКП «Збиранка» (Грибовицьке сміттєзвалище ) Віталієм Пугачем, Львівська обласна державна адміністрація вважає за доцільне провести правову оцінку вище зазначених матеріалів».

«Відтак, Львівська обласна державна адміністрація звернулась з відповідним листом до Служби безпеки України у Львівській області, а також в Управління захисту економіки у Львівській області для проведення такої оцінки», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:47 20 січня 2022 р.

Злочини проти журналістів: лише кожне п'яте кримінальне провадження дійшло до суду

Перешкоджання діяльності та погроза або насильство щодо журналістів: 64 особам повідомлено про підозру, а із зареєстрованих 189 кримінальних проваджень тільки 38 скеровано до суду.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу