Львівська ОДА ініціювала анулювання ліцензій рекрутинговим компаніям

15:00 5 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: vilnyansk-rda.gov.ua

96 компаній займаються у Львівській області працевлаштуванням громадян за кордоном і мають відповідні ліцензії на таку діяльність, які видані міністерством соціальної політики України.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-службі Львівської обласної ради , де також стверджують: «Більша частина згаданих суб’єктів господарювання порушують ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. З огляду на це обласна державна адміністрація здійснює низку заходів щодо врегулювання діяльності згаданих компаній.

«Зокрема, скеровано звернення до міністерства соціальної політики України з ініціативою анулювати ліцензії суб’єктам господарювання, які порушують ліцензійні умови та запропоновано посилити контроль за діяльністю посередників у працевлаштуванні за кордоном. На даний час час Верховною Радою України у першому читанні прийнято проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном». Згаданий законопроект готується до повторного другого читання», – зазначили також в облраді.

«Законопроектом суттєво посилюється контроль за діяльністю посередників у працевлаштуванні за кордоном, надаються повноваження міністерству соціальної політики на здійснення позапланових перевірок ліцензіатів у разі виникнення ризику ситуації потрапляння осіб у ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми, виявлення у загальнодоступних інформаційних ресурсах інформації, що свідчить про порушення ліцензіатом вимог щодо провадження діяльності із посередництва у працевлаштуванні за кордоном тощо», – поінформували також в облраді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів