Міськрада Львова застерігає від купівлі квартир у будинку на проспекті Чорновола

09:40 2 грудня 2016 р.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю наклала на забудовника штраф за правопорушення у сфері містобудівної діяльності в розмірі 14 500 гривень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 2 грудня, що вчора під час засідання сесії ЛМР озвучили інформацію про те, що на проспекті Чорновола, 45б розпочинають будівництво багатоповерхівки, і в інтернеті вже навіть стартував продаж квартир. Але, як зазначив головний архітектор міста Юліан Чаплінський, коли в 2010 році ЛМР затвердила забудовнику містобудівні умови та історико-містобудівне обґрунтування, то йшлося не про житловий будинок, а про офісний центр.

Окрім того, за інформацією міської інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, два тижні тому її працівників не допустили на територію будівництва для здійснення перевірки, а також не надали документів, необхідних для здійснення контролю. Відтак, інспекція наклала на забудовника штраф за правопорушення у сфері містобудівної діяльності в розмірі 14 500 гривень. А міський голова Андрій Садовий застеріг під час сесії міськради мешканців Львова від купівлі квартир в багатоповерхівці на проспекті Чорновола, 45б.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу