Львівська міськрада застерігає: «Соціальний працівник завжди повинен мати при собі посвідчення»

12:45 9 квітня 2015 р.


Фото: vinnitsa.info

Як поінформували в четвер «Щоденний Львів» у прес-службі ЛМР, мешканці будинку на вулиці Масарика повідомили про підозрілих осіб, котрі представлялися соціальними працівниками.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 9 квітня, «Щоденному Львову»:

«Мешканців закликають бути обачнішими – справжній соціальний працівник завжди повинен мати при собі посвідчення. За інформацією Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вчора мешканці будинку на вулиці Масарика, 3 повідомили про підозрілих осіб, які представлялись соціальними працівниками. Виконувач обов’язків директора ЛМЦСССДМ Оксана Рубай зазначила:

«Учора за повідомленням мешканців будинку на вулиці Масарика, 3 орієнтовно о 18.00 троє молодих чоловіків, представившись соціальними працівниками, проводили зібрання мешканців будинку. В той час, коли один псевдо-соціальний працівник розмовляв з мешканцями, інші двоє ходили по поверхах та щось роздивлялись. Застерігаємо громадян бути обачнішими.

Справжній соціальний працівник завжди повинен мати при собі посвідчення, а про будь-які збори за участю соціальних служб повідомляємо завчасно. Також варто додати, що зустрічі з мешканцями соціальні працівники завжди проводять разом з дільничними інспекторами та працівниками ЛКП».

dailylviv.com

До теми

16:42 18 травня 2022 р.

Шахрайство зменшило іноземну допомогу: Генпрокуратура проводить 9 розслідувань у Львові

Утома від війни і шахрайство зменшують іноземну допомогу Україні, - оцінює двотижневик «Forbes» у середу, 17 травня. Видання повідомляє, що за минулий тиждень Україна отримала на 39 відсотків менше гуманітарної допомоги, ніж в останній тиждень березня, коли поставки досягли піку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу