Кияни відсудили у РФ по 100 тисяч за військову агресію

17:35 3 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: informator.news

Голосіївський суд Києва ухвалив рішення про відшкодування двом киянам шкоди, завданої російською збройною агресією в Криму й на Донбасі.

Рішення Голосіївського суду Києва ухвалене за позовом громадянського руху «Сила права» в інтересах Вадима Козіка та Валерія Шевчишина. Суд постановив стягнути з Росії на користь позивачів по 100 тисяч гривень.

Про це повідомив на своїй сторінці у «Facebook» один із лідерів виборчого об’єднання «Сила права» Олександр Данилюк. За його словами, команда «Сили права» виграла вже тисячі справ проти РФ, де потерпілі отримують суттєво більші суми.

До прикладу, минулого тижня «Сила права» відсудила для кримської журналістки Анни Андрієвської понад мільйон гривень. За словами Данилюка, для забезпечення позовів «Сили права» вже арештовано $3,5 млрд., які належать РФ і перебувають в Україні, й здійснюється робота над арештами російських стратегічних активів, що знаходяться у США та ЄС, до прикладу, російської частки в «Північних потоках».

На переконання Данилюка, «Росія має заплатити українцям за агресію кілька трильйонів доларів, а арешт стратегічних активів РФ навіть на десятки мільярдів - дієвий інструмент примусу Росії до миру та відновлення територіальної цілісності України». Данилюк пояснив: «Коли сьогодні деякі політикани розповідають нам про мир за будь-яку ціну, ми повинні розуміти цю ціну. Якщо уряд піде на поступки і визнає, що Росія не винна в агресії, трильйони доларів на відновлення зруйнованого Донбасу та на компенсації потерпілим доведеться платити з українського, а не російського бюджету».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини