Кордон України з ЄС матиме 26 "агентів змін" | Новини Львова

Кордон України з ЄС матиме 26 "агентів змін"

16:29 23 червня 2020 р.

  • 0

Цю роль з допомогою ЄС повинні виконати українські прикордонники і митники, які навчалися оптимізовувати робочі процеси.

Днями відбулись тренінги для співробітників Державної прикордонної служби України та Державної митної служби України в межах проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)». Проєкт фінансується Європейським Союзом.

Ці тренінги – перший невеликий крок на шляху до покращення процесів і процедур державних прикордонної та митної служб, що є частиною масштабної діяльності зі створення системи інтегрованого управління кордонами відповідно до європейських стандартів. Учасникам тренери презентували методологію та інструменти, що дозволяють переглянути, скоротити чи спростити робочі процеси з метою зменшення часу та оптимізації використання персоналу, ресурсів і зусиль організації, а отже, зрештою, давати кращі результати за менших витрат бюджетних коштів. Окрім того, очікується, що оптимізовані процеси будуть більш зручними, прозорими та перешкоджатимуть зловживанням владою та корупції.

У наступні декілька тижнів команди, до складу яких увійдуть навчені співробітники Держприкордонслужби і Держмитслужби, а також національні та міжнародні експерти проєкту EU4IBM, розпочнуть аналіз та подальшу перебудову раніше визначених процесів, що належать до сфери інтегрованого управління кордонами.

Про це повідомила пресслужба Держприкордонслужби.

Коментарі(0)

До теми

17:07 15 липня 2020 р.

На Львівщині нищать посіви маку

14 липня, співробітники сектору реагування патрульної поліції та дільничні офіцери поліції Львівщини виявили сім незаконних посівів наркотичних рослин.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу