Контррозвідка СБУ викрила на Львівщині агента спецслужб РФ

12:30 13 серпня 2019 р.

Фото до новини


Фото: ssu.gov.ua

Контррозвідники Служби безпеки України викрили на Львівщині місцевого мешканця, який виконував розвідзавдання спецслужб Російської Федерації.

Про це повідомили у вівторок, 13 серпня, у СБУ, де також розповіли: «Оперативники СБУ з’ясували, що військовий пенсіонер, керівник однієї з громадських організацій, був завербований спецслужбами РФ у 2014 році. За завданням російських кураторів він збирав розвідувальну інформацію про політичних і громадських діячів, підрозділи ЗС України, спеціальні та правоохоронні органи, іноземних військових інструкторів у західному регіоні держави».

«Контррозвідники спецслужби задокументували, що зібрані дані чоловік передавав російському розвіднику, який «працював» під дипломатичним прикриттям генконсульства РФ у Львові. Зловмиснику оголошено підозру за частиною 1 статті 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Матеріали справи скеровані до суду», – поінформували також в СБУ.

«За діяльність, несумісну зі статусом консульської посадової особи, МЗС України оголосила дипломату-шпигуну, що він – «persona non grata». Він уже залишив територію України», – повідомили також в СБУ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів