Комуністи бігають по спортивних клубах Львова, сподіваючись найняти провокаторів, – СБУ (відео)

14:25 30 квітня 2015 р.

  • 0


Фото: te.org.ua

Радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський запевнив у четвер: «Ми не допустимо провокацій сепаратистсько-комуністичної банди».

Телевізійний «5 канал» передав сьогодні, 30 квітня:

«Служба безпеки України володіє інформацією про наміри комуністів організувати провокації 1 та 2 травня. Про це на брифінгу заявив радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський. Він зазначив також:

«СБУ відомо про плани комуністів спровокувати заворушення 1-2 травня. Ми не допустимо провокацій сепаратистсько-комуністичної банди. Так, у Львові комуністи бігають по спортивних клубах з метою найняти українських львівських спортсменів для того, щоб ті виходили на акції у Львові».

За словами Лубківського, такі самі дії і спроби залучити молодих людей до провокаційних комуністичних акцій вимявлені спецслужбою у Чернігові, Києві та Вінниці. «Є спроби найняти спортсменів, молодих людей для того, щоби залучити їх до акцій, які можуть спричинити дестабілізацію ситуації у цих містах», – додав радник голови Служби безпеки України».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:10 22 лютого 2020 р.

На Львівщині вилучили 61 колоду

Працівники Старосамбірського відділення поліції виявили 20 лютого на двох лісопилках у селі Тур’є 61 колоду деревини породи ялиця та сосна.

Рубрика: Закон