Командир підрозділу СБУ оприлюднив обставини спецоперації у Львові

18:35 17 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: ssu.gov.ua

За словами Святослава Стеця, «об'єкт використовував методи конспірації».

Заступник очільника Львівського обласного управління СБУ й командир його спецпідрозділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Святослав Стець оприлюднив сьогодні, 17 листопада, на брифінгу у Військовій прокуратурі Західного регіону обставини затримання начальника управління житлово-комунального господарства міськради Юрія Гольця. Зокрема, силовик повідомив: «У процесі документування наш об'єкт використовував методи конспірації, не вимагав і не отримував кошти відкрито. Він завів нашого працівника у магазин і купив пакет, щоб відкрито не передавати кошти. На відео видно уже самі купюри і далі процес його затримання спецпідрозділом».

За словами Святослава Стеця, «ще й було вибране цікаве місце, бо місце він призначив фактично напроти обласного управління Служби безпеки». За даними правоохоронців, Голець та суб'єкт підприємницької діяльності уклали два договори щодо проведення ремонту будинків у Львові. За виконання першого договору чиновник отримав хабар у власному кабінету у розмірі 10 тисяч гривень.

Сьогодні мав відбутися так званий «другий транш». Загалом планувалося укласти договори на суму у 10 мільйонів. Як повідомили в поліції, вони стежили за посадовцем з січня цього року.

Про це повідомили сьогодні, 17 листопада, на телевізійному «5 каналі». Як інформував «Щоденний Львів», СБУ затримала за здирництво начальника управління ЛМР.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини