Кілер в шоломі «Glovo» кілька днів поспіль приїздив і пильнував під будинком. Нові подробиці вбивства Андрія Парубія

14:41 30 серпня 2025 р.

Попри спеку, постійно був в куртці і в шоломі.

Про це повідомив львівський журналіст-криміналіст Микола Савельєв, пише DailyLviv.com.

"Застрілили Андрія Парубія. У Львові. Єфремова, 42. За попередньою інформацією стріляли 5 разів. Чотири постріли потрапило в груди. Поліція розшукує мотобайк. Наразі все.

Джерело, яке не побажало афішувати власне імʼя, уточнило, що пострілів було таки 4, а не пʼять. Всі приглушені. Між першим і трьома наступними - десь дві чи три секунди. Кілер в шоломі «Глово» кілька днів підряд приїздив і пильнував під буд.47. Попри спеку, постійно був в куртці і в шолом",- зазначив Микола Савельєв.

Раніше журналіст Віталій Глагола повідомив, що в Андрія Парубія вісім разів стріляла людина, замаскована під курʼєра «Glovo» (відео вбивства).

Нагадаємо, сьогодні, 30 серпня, у Львові застрелили ексголову Верховної Ради Андрія Парубія (відео вбивства).

У Львові оголосили спецоперацію "Сирена". Розшукують вбивцю Андрія Парубія.

Читайте такожАндрія Парубія вбили у Міжнародний день зниклих безвісти (відео вбивства)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

новобудови Львів