Касир АЗС на Львівщині зчитував інформацію з карток клієнтів | Новини Львова

Касир АЗС на Львівщині зчитував інформацію з карток клієнтів

11:40 12 грудня 2018 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: varta.kharkov.ua

Пустомитівський районний суд звільнив від покарання злодія.

Пустомитівським районним судом винесено вирок 26-річному жителю Жмеринки, який обвинувачувався у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.14(готування до злочину) – частинами 1, 2 та 3 статті 185 (крадіжка), частиною 3 статті 190 (шахрайство), частинами 1 та 2 статті 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення), статті 231 (незаконне збирання з метою використання або використання відомостей, що становлять комерційну або банківську таємницю), частинами 1 та 3 статті 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та частиною 1 статті 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України».

Касир торговельної зали на автозаправніній станції, використовуючи спецпристрій, а також програмне забезпечення, таємно зчитував інформацію з платіжних карток клієнтів, які розраховувались на автозаправці. У подальшому він за допомогою комп’ютерної техніки переносив цю інформацію на заздалегідь приготовану пластикову картку і знімав у банкоматах різних банків готівку. Загальна сума завданих збитків становила понад 77 тисяч гривень.
Прокуратура довела в суді провину злочинця.

Відтак, вироком Пустомитівського районного суду йому призначено покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі. Але, на підставі статті75 Кримінального кодексу України, його звільнено від покарання з випробувальним строком два роки.

Про це повідомили в середу, 12 грудня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Covid-19: на Львівщині померли чоловік 40- ка років і жінка 56-ти років

Серійного викрадача велосипедів засудять на Львівщині

На Львівщину судитимуть бабусю, яка порізала внука

Covid-19: у вихідні у Львові працювала лише одна лабораторія

За незаконну порубку лісу на Сокальщині судитимуть місцевого мешканця

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу