Інспекція ДАБК виявила у Львові нелегальну забудову

18:00 28 січня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді застерігають – на вулиці Земельній у Львові тривають самочинні будівельні роботи.

Виконувач обов’язків начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові Теодозій Денисяк повідомив у вівторок, 28 січня, що ним було відкрито позапланову перевірку, що триває з 20 січня, а завершиться 31 січня 2020 року. У процесі неї вже виявлено факт незаконного будівництва складських приміщень. За словами Теодозія Денисяка, під час процесу перевірки інспекторам ДАБК не був наданий жоден дозвільний документ на будівельні роботи й не підтвердили право на власність земельної ділянки, що свідчить про незаконність проведення даних будівельних робіт.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що в січні 2020 року на  земельні ділянці на вулиці Земельній, 1 виявили будівництво капітальної нежитлової будівлі орієнтовно виробничого призначення, яка на даний час є незавершеною. Однак, у департаменті містобудування запевнили, що виконавчими органами Львівської міської ради не приймалися рішення про видачу ТзОВ «Сапфір Парфум Косметик» містобудівних умов та обмежень на забудову земельної ділянки.

А в Єдиному реєстрі документів, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, не вдалось виявити жодного документу, який дає право на виконання будівельних робіт. Як зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, враховуючи відсутність вихідних даних та документа, які дають право на виконання будівельних робіт, є підстави говорити, що будівництво на вулиці Земельній, 1 проводиться з порушеннями вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності та є самочинним.

Як інформував «ЩЛ», ЛМР оприлюднила перелік компаній, які ведуть незаконне будівництво у Львові.

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу