Інспекція ДАБК у Львові виявила порушення законодавства

13:40 1 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Інспекція ДАБК у Львові виявила порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності на об’єкті реконструкції будівлі магазину «Океан».

Про це поінформували в четвер, 1 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як повідомили в інспекції ДАБК у Львові, з 18 до 31 липня тривала перевірка на об’єкті будівництва «Реконструкція будівлі магазину «Океан» на вулиці Володимира Великого, 26а у Львові», за її результатами виявлено порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності, що проявилося у відхиленні від затвердженої проектної документації при виконанні будівельних робіт шляхом демонтажу зовнішньої стіни з елементами мозаїчного фасаду, що підлягала збереженню».

«Відтак, порушнику загрожує штраф у розмірі сорока п'яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Крім цього, замовнику та генеральному підряднику будівництва видано приписи про зупинення підготовчих та будівельних робіт до моменту усунення виявлених порушень, які, відповідно до положень містобудівного законодавства є обов’язковими до виконання», – повідомили також у міськраді.

«Наразі вказані документи державного архітектурно-будівельного контролю вручено відповідним суб’єктам містобудування та призначено розгляд справи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності. Крім цього, в передбачений законодавством строк Інспекція організує перевірку виконання суб’єктами містобудування вимог приписів про зупинення робіт, у разі їх невиконання буде вжито заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

17:48 1 жовтня 2020 р.

Міноборони має 42 мільйони гривень для сімей загиблих авіаторів

Одна допомоги складає 1 576 500 грн - 750-кратний прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на 1 січня 2020 року – 2102 грн. Допомога розподіляється рівними частками на всіх осіб, які мають право.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу