Поляк позбувся в Шегинях ігрових приставок на 3,1 млн. гривень

19:50 10 січня 2017 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДФС в інтернет-мережі «Facebook»

Під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра.

У понеділк, 9 січня, в зону митного контролю міжнародного автомобільного пункту пропуску «Шегині» заїхав автомобіль «Ford Mondeo» під керуванням громадянина Польщі. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Однак під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра про можливе переміщення таких товарів. Відтак, автомобіль громадянина Польщі. було виведено в спеціальне в місце для митного огляду.

Там у багажному відділенні автомобіля митники виявили товар, який відповідно до статті 374 Митного кодексу України перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України. Зокрема – диски, скетч-карти для комп’ютерних ігор «Battlefield», «EA FIFA 17», «PlayStation Live 90 days», «Titanfall 2», «GTA V», «PS4 Pack Games», ігрові приставки тощо. Загальна вартість товару – три мільйони182 тисяч гривень.

Таким чином, громадянин Польщі порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зоні спрощеного митного контролю, тобто перемістив товар, який перевищує неоподатковувану норму. Про це повідомили сьогодні, 10 січня, на сторінці Львівського обласного управління ДФС в інтернет-мережі «Facebook», де також опубліковано фото з місця події й зазначено: «Предмети порушення вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів