Громадяни Німеччини пропонували хабарі прикордонникам Львівського загону

15:12 15 серпня 2016 р.


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Керівництво Львівського прикордонного загону закликає всіх учасників руху «не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень».

«Упродовж вихідних прикордонники Львівського загону двічі відмовлялися від хабарів – запевнили сьогодні, 15 серпня, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли подробиці:

«Активне проведення заходів по протидії корупційній складовій серед прикордонників продовжує приносити позитивні результати. Упродовж  вихідних було зафіксовано дві спроби дачі хабарів прикордонникам.

У двох випадках у пунктах пропуску «Устилуг» та «Рава-Руська» прикордонниками було зафіксовано та припинено спроби дачі хабарів. Грошову винагороду пропонували: в першому випадку в міжнародному пункті пропуску «Устилуг» громадяни Німеччини пропонували 30 євро, а в пункті пропуску «Рава-Руська» 100 гривень за сприяння у позачерговому перетині державного кордону. 

З метою прийняття правових рішень по даним фактам було оповіщено працівників Національної поліції, щодо можливих ознак злочину, передбачених частиною 1 статтею 369 Кримінального кодексу України. Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень». 

Про це повідомили сьогодні, 15 серпня, на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фотофакт з місця події.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу