Громадянка РФ намагалася підкупити на Львівщині прикордонників

11:30 27 березня 2019 р.


Фото: dpsu.gov.ua

Працівники управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» Держприкордонслужби задокументували спроби правопорушниць, які намагались незаконно перетнути кордон у пункті пропуску «Шегині», підкупити прикордонників Мостиського загону.

Про це повідомили в середу, 27 березня, в Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Громадянка України, яка їхала на виїзд з України, запропонувала прикордоннику неправомірну вигоду у розмірі 50 євро за сприяння у безперешкодному пропуску її неповнолітньою доньки без дійсної нотаріально посвідченої згоди батька на виїзд за кордон.  А громадянка Росії неправомірну вигоду у розмірі 50 євро надавала прикордонникам цього ж загону за сприяння у безперешкодному пропуску на в’їзд в нашу країну. Обох правопорушниць оформлено за ознаками вчинення злочину, передбаченого статтею 369 Кримінального кодексу України».

dailylviv.com

До теми

17:48 1 жовтня 2020 р.

Міноборони має 42 мільйони гривень для сімей загиблих авіаторів

Одна допомоги складає 1 576 500 грн - 750-кратний прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на 1 січня 2020 року – 2102 грн. Допомога розподіляється рівними частками на всіх осіб, які мають право.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу