Громадські активісти вимагали від львівського судді пройти перевірку на поліграфі

17:30 7 вересня 2017 р.

Сергій Гирич

Сергій Гирич
Фото: sudivstvo.info

Суддя Сергій Гирич поскаржився до Вищої ради правосуддя на втручання в його професійну діяльність.

У часописі «Закон і Бізнес» повідомили сьогодні, 7 вересня: «Про факт устрявання в судівництво громадських активістів і учасників АТО ми дізналися з повідомлення від Сергія Гирича з Личаківського районному суді Львова. Повідомлення 30 серпня внесли до реєстру Вищої ради правосуддя за №2100/0/6-17».

«Суддя інформує, що 14 серпня в приміщені суду на нього чекали 20 невідомих, які представилися членами ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини», а також ветеранами АТО. Вони вимагали від законника дати звіт громаді, на якій підставі припинено зведення житлового будинку й чому він виніс ухвалу у вихідний день».

У часописі також розповіли: «Суддя намагався пояснити присутнім, що діяв правомірно, та повідомив про описку в даті ухвали, яку виправлять найближчим часом відповідно до Цивільного процесуального кодексу. Проте відповідь служителя Феміди не задовольнила активістів, і вони в принизливій формі стали вимагати від нього пройти перевірку на поліграфі. Також по черзі переконували в неправосудності рішення».

«Акція тривала близько 30 хв. і знімалася на відео. Потім ці ж активісти розклеїли в приміщеннях установи на всіх поверхах наклейки «стоп-корупція в судах» з телефонами однієї з громадських організацій. Після чого залишили будівлю. Внаслідок таких дій розгляд усіх наступних справ розпочався із запізненням. Як і належить за законом, суддя направив заяву про втручання в його професійну діяльність до Вищої ради правосуддя», – поінформували також у часописі «Закон і Бізнес».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу