Громадська рада захищатиме від міліціонерів-правопорушників

11:16 5 грудня 2013 р.


Фото: izmail.es

Так заявив Олег Ільків, голова Громадської консультативної ради при ГУ МВСУ у Львівській області

у відеопрограмі Львівського прес-клубу «Одне питання». Її записали ще до жорстокого розгону демонстрантів на Євромайдані.

Насамперед, жертва міліціонерів-правопорушників має прийти в головне управління МВСУ у Львівській області, яке розташоване у Львові на площі Григоренка. Там є приймальня громадян, де можна написати і подати заяву як на ім'я генерала, так і в Громадську раду. Розглядатимуть лише письмові документи, пояснив Олег Ільків.

Він також наголосив, що Громадська рада – колегіальний орган. «Майже на всіх наших засіданнях є начальник управління, тобто Олександр Вікторович Рудяк. Це питання скеровують паралельно йому для розгляду»,-зазначив Олег Ільків.

«Але ще краще, аби в пересічного мешканця не було проблем з міліцією, йому треба користуватися послугами професійного адвоката. Але якщо щось відбувається, то ми чекаємо на такі звернення і будемо реагувати»,- наголосив Олег Ільків.

"Щоденний Львів" писав, що Олег Ільків став головою громадської консультативної ради при ГУ УМВСУ у Львівській області на її на перших установчих зборах цієї осені.
На цих зборах затверджено кількісний склад ради, а саме 22 особи, які є представниками інститутів громадянського суспільства Львівщини. Після зборів відбулося перше засідання ради, на якому затверджено положення, на підставі якого буде працювати рада до 2015 року.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:44 22 січня 2021 р.

Брата генерала СБУ Василя Пісного - Петра затримали на півмільйонному хабарі - ЗМІ

У четвер, 21 січня, у Києві поліція затримала 62-річного мешканця Львова, який вимагав майже півмільйона гривень у громадянина, який хоче відкрити свою АЗС. За даними ОРД, оприлюдненими наступного дня, затриманим виявився Петро Пісний, рідний брат генерала СБУ і колишнього заступника керівника управління «К» СБУ Василя Пісного.

Рубрика: Закон

10:53 22 січня 2021 р.

Продаж зброї та боєприпасів: біля Яворівського полігону спіймали контрактника-продавця

На Львівщині внутрішня безпека Нацполіції викрила військового на протиправній діяльності. Старший сержант однієї з військових частин Збройних сил України налагодив «схему» продажу зброї та боєприпасів.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу