Госпсуд повернув львів’янам земельну ділянку

14:15 12 червня 2018 р.


Фото: foursquare.com

Господарський суд Львівської області залишив без змін постанову Львівського апеляційного господарського, погодившись із позовом прокуратури в інтересах держави до Львівської міської ради та одного з приватних підприємств.

Про це повідомили у вівторок, 12 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Визнано недійсними ухвали органу місцевого самоврядування, відповідно до яких суб’єкту господарювання надано в оренду земельну ділянку площею 0,1066 га вартістю понад два мільйони гривень на вулиці Чмоли, 1 у Львові, для влаштування і обслуговування гостьової автостоянки (що є об'єктом дорожнього сервісу). Також визнано недійсним договір оренди землі і, крім цього, зобов’язано підприємство повернути цю землю територіальній громаді Львова».

«Прокурори довели у суді, що на цій ділянці відсутні об’єкти нерухомого майна, а тому її надано в оренду всупереч положенням статті 134 Земельного кодексу України, тобто на позаконкурентних засадах, без проведення процедури земельних торгів (аукціону). Більш того, землі транспорту і зв’язку за основним цільовим призначенням належать до окремої категорії та за функціональним призначенням не можуть бути частиною житлової та громадської забудови», – поінформували також у прокуратурі.

«Незважаючи на це, ухвалами Львівської міської ради та договором оренди, спірну земельну ділянку, всупереч вимогам статей 19 та 20 Земельного кодексу України, одночасно віднесено до двох різних категорій – земель житлової та громадської забудови, а також земель транспорту і зв’язку. Завдяки заходам, вжитим органами прокуратури, цьогоріч це судове рішення реально виконано», – розповіли також у прокуратурі.

«Зокрема, до «Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» внесено відомості про скасування права оренди підприємства на вищезазначену земельну ділянку. Окрім цього, відповідно до акту прийому-передачі, землю повернуто Львівській міській раді», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:02 12 червня 2021 р.

Забудовника у Львові можуть ув'язнити за незаконний житловий будинок

Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі за те, що на підставі низки підроблених документів без узгодження із дійсним замовником будівництва було введено в експлуатацію житловий будинок на території Львова.

Рубрика: Закон

19:23 11 червня 2021 р.

Дубневич збіднів, розлучається з дружиною і ділить спільно нажите майно

Вищий антикорупційний суд України 2 червня відмовив народному депутату Ярославу Дубневичу («За майбутнє») в клопотанні скасувати застосовану до нього в 2019 році заставу в 90 млн грн та повернути кошти застоводавцям.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу