Госпсуд Львівської області скасував ухвалу сільради

15:00 12 січня 2018 р.


Фото: foursquare.com

Дрогобицька місцева прокуратура пред’явила позов стосвоно Нижньогаївської сільської ради, який господарський суд Львівської області задовільнив у повному обсягу.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 12 січня, Дрогобицька місцева прокуратура оскаржила протиправне рішення Нижньогаївської сільської ради, яка ухвалила 22 березня 2017 року передачу у користування одному із підприємств невитребувані пайові землі (власники, яких померли, а спадкоємці їх ще не унаслідували), а також землі резервного фонду сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту). На підставі цього незаконного рішення, 4 травня 2017 року був укладений договір на управління спадщиною і резервними землями, який по суті виявився прихованим договором оренди.

Відповідно до нього, фермерському господарству передано у користування 70 га земель загальною вартістю близько 11 мільйонів гривень. Відтак, Дрогобицька місцева прокуратура пред’явила позов, який господарський суд Львівської області задоволив у повному обсягу.

Рішення сільради і договір визнано недійсними, а фермерське господарство зобов’язано звільнити ділянки. Крім цього, завдяки вжитим прокуратурою заходам, 2 січня 2018 року судове рішення виконано – землю звільнено від незаконного використання.

dailylviv.com

До теми

21:24 20 вересня 2021 р.

4 млн грн відкатів лісничим щомісяця: на Львівщині викрили схему вивезення лісу за кордон

Служба безпеки України блокувала незаконний механізм масштабного експорту лісодеревини за межі митної території України з використанням фіктивних документів. За попередніми даними, щомісяця ділки вивозили до 30 вантажівок, в яких містилося близько 1000 кубометрів лісу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу