Госпсуд Львівщини повернув громаді Трускавця приміщення на 1,2 млн. гривень

10:48 16 червня 2017 р.

Прокуратура домоглася повернення до комунальної власності Трускавця з протиправного користування нежитлового приміщення площею 660,5 квадратних метрів та вартістю млн. гривень.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 16 червня: «Дрогобицька місцева прокуратура звернулася до господарського суду Львівської області з позовною заявою в інтересах управління комунальної власності Трускавецької міської ради до приватного підприємства про повернення нежитлового приміщення, яке розташоване в Трускавці та стягнення заборгованості зі сплати орендної плати за користування останнім. Підставою для застосування прокурором заходів представницького характеру стало закінчення терміну дії зазначеного договору оренди.

«13 червня 2017 року господарський суд Львівської області підтримав позицію прокуратури області та вирішив повернуто до комунальної власності міста з протиправного користування вищевказане нежитлове приміщення площею 660,5 квадратних метрів та вартістю 1,2 млн. гривень. Водночас, в частині стягнення заборгованості по орендній платі суд припинив провадження у справі в зв’язку з її добровільною сплатою відповідачем в ході розгляду справи судом», – повідомили також сьогодні, 16 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

12:35 23 вересня 2020 р.

Керівництво заводу на Львівщині крало метал десятками тонн

На Львівщині Служба безпеки України викрила керівництво ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод», який входить до структури Укрзалізниці, на заволодінні майном підприємства.

Рубрика: Закон

22:55 22 вересня 2020 р.

За крадіжку автомобіля садитимуть у в'язницю: Президент підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 289 Кримінального кодексу України щодо протидії незаконному заволодінню транспортним засобом» № 875-IX, який Верховна Рада ухвалила третього вересня 2020 року.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу