Господарський суд Львівщини повернув лікувальному центру «Шкло» незаконно вилучені п’ять гектарів

16:25 26 лютого 2015 р.


Фото: ukrain.travel

У прес-службі обласної прокуратури повідомили в четвер, що задоволено позов про скасування незаконного розпорядження Яворівської райдержадміністрації.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 26 лютого:

«Господарським судом Львівської області задоволено позов прокуратури Яворівського району про скасування незаконного розпорядження Яворівської райдержадміністрації, на підставі якого п’ять гектарів земель Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Шкло» було вилучено на користь суб’єкта підприємницької діяльності. Встановлено, що відповідно до цього розпорядження вказану територію надано підприємцю в оренду терміном 49 років. При цьому органом державної влади перевищено надані повноваження та не враховано, що ділянка належить до земель природно-заповідного фонду, які можуть вилучатися лише за постановою Кабінету Міністрів за погодженням Верховної Ради України. Суд погодився із позицією прокуратури, а відтак згадане розпорядження скасовано, визнано недійсним договір оренди земельної ділянки та постановлено витребувати її із чужого незаконного володіння».

dailylviv.com

До теми

21:24 20 вересня 2021 р.

4 млн грн відкатів лісничим щомісяця: на Львівщині викрили схему вивезення лісу за кордон

Служба безпеки України блокувала незаконний механізм масштабного експорту лісодеревини за межі митної території України з використанням фіктивних документів. За попередніми даними, щомісяця ділки вивозили до 30 вантажівок, в яких містилося близько 1000 кубометрів лісу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу