Господарський суд Львівщини повернув санаторію «Роздол» незаконно відібрані у нього будівлі

12:00 2 лютого 2015 р.


Фото: neo7777vitaha.livejournal.com

Як повідомили в понеділок у прес-службі обласної прокуратури, судом постановлено повернути майно санаторію «Роздол» у державну власність.

У прес-службі обласної прокуратури повідомили сьогодні, 2 лютого, що, за позовом цієї правоохоронної установи, судом постановлено повернути майно санаторію «Роздол» у державну власність. У повідомленні також конкретизують:

«Господарським судом Львівської області 29 січня цього року задоволено позов Миколаївської міжрайонної прокуратури про повернення в державну власність будівель санаторію Роздол загальною площею понад 3 тис м кв. Зокрема, суд погодився із позицією прокурора, що вказані об’єкти нерухомості були передані у власність одного із товариств з обмеженою відповідальністю на підставі незаконного розпорядження Роздільської селищної ради. Відтак, судом скасовано зазначений акт органу місцевого самоврядування, визнано недійсним і скасовано реєстрацію права власності на ці будівлі за згаданим підприємством та постановлено витребувати їх з чужого незаконного володіння на користь держави».

dailylviv.com

До теми

23:03 17 вересня 2021 р.

Поліція запідозрила 103 суб’єктів підвищеного злочинного впливу: заява у Львові

Про це керівник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції розповів на VII Львівському форумі кримінальної юстиції, що проходив 16-17 вересня у Львові.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу