Головний міліціонер Львівщини просить повідомляти про всі підозрілі факти збору допомоги бійцям

14:14 23 березня 2015 р.

  • 0
  • 1890


Фото: veroyatno.com.ua

У прес-службі обласного управління МВС опублікували в понеділок «Звернення очільника міліції Львівщини до громадян».

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС опублікували сьогодні, 23 березня, «Звернення очільника міліції Львівщини до громадян», у якому мовиться:

«Шановні краяни! Останнім часом до органів внутрішніх справ Львівщини надходить багато звернень від громадян, у яких йдеться про порушення закону під час збору допомоги для бійців у зоні АТО.

Люди повідомляють про підозрілих осіб, котрі на перехрестях вулиць, у торгівельних закладах, у інших місцях, представляючись волонтерами, збирають кошти, одяг та продукти харчування нібито для передачі їх у зону АТО. За кожним таким зверненням працівники міліції проводять перевірку.

На жаль, можемо констатувати факт, що у деяких випадках мова дійсно йде про шахрайські схеми, які зловмисники використовують для заробляння грошей. Обурення викликає те, що ці люди наживаються на нашому з вами бажанні допомогти хлопцям, котрі, ризикуючи власним життям, захищають незалежність України.

Я звертаюсь до усіх небайдужих громадян з проханням і закликаю за номером 102 повідомляти правоохоронців про усі підозрілі факти збору допомоги бійцям АТО. Також можете звертатись до працівників міліції, котрі несуть службу на вулицях міста. Я особисто запевняю, що за кожним зверненням ми проведемо перевірку та надамо правову оцінку діяльності таких осіб.

Разом з тим, я хотів би подякувати усім волонтерам та людям доброї волі, котрі, не шкодуючи ні часу ні сил, роблять надзвичайно важливу справу – допомагають нашим бійцям на передовій. Від імені усіх працівників ОВС Львівщини, котрі несуть службу у зоні АТО – низький вам уклін.

З повагою, начальник ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Загарія Д.Д.».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми