Голова Львівської організації ветеранів Афганістану пояснив: «Хочуть озлобити нас»

08:50 10 квітня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Ігор Равлінко розцінив руйнування пам'ятника загиблим воїнам-афганцям так: «Хтось хоче провокації напередодні 9 травня».

Двічі понівечили пам'ятник загиблим воїнам-афганцям у Львові за останні дні. Минулої суботи вандали порізали ногу металевому воїну. В понеділок відрізали голову. Голова львівської організації ветеранів Афганістану Ігор Равлінко прокоментував усе це так:

«Це «нп» на всю область. Ми скличемо побратимів, міську владу. Хтось хоче провокації напередодні 9 травня, хочуть озлобити нас.

Раніше вандали відбивали з пам'ятника букви, кілька разів викрадали автомат. Ми зробили його з бетону. Навіть хрест воїнам-афганцям, установлений на горі Лева, двічі намагалися спалити. Після того як ми зробили металевий, хрест зрізали.

Зараз чітко виявляємо свою активну проукраїнську позицію. Побратими зі Львівщини отримали дві нагороди від президента за участь у Майдані. Але ми працюємо з афганцями Сходу. Може, хтось хоче озлобити їх там?».

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом крадіжки, а не вандалізму. В середу цілодобово патрулювали пам'ятник афганцям у місті Яворів. Там скульптуру встановили 2014 року. Охоронятимуть міліція, військові 24-ї Механізованої бригади та ветерани Афганістану.

Про це повідомляється в сьогоднішньому номері київського «Газети по-українськи».

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу