Голова Львівської організації ветеранів Афганістану пояснив: «Хочуть озлобити нас»

08:50 10 квітня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Ігор Равлінко розцінив руйнування пам'ятника загиблим воїнам-афганцям так: «Хтось хоче провокації напередодні 9 травня».

Двічі понівечили пам'ятник загиблим воїнам-афганцям у Львові за останні дні. Минулої суботи вандали порізали ногу металевому воїну. В понеділок відрізали голову. Голова львівської організації ветеранів Афганістану Ігор Равлінко прокоментував усе це так:

«Це «нп» на всю область. Ми скличемо побратимів, міську владу. Хтось хоче провокації напередодні 9 травня, хочуть озлобити нас.

Раніше вандали відбивали з пам'ятника букви, кілька разів викрадали автомат. Ми зробили його з бетону. Навіть хрест воїнам-афганцям, установлений на горі Лева, двічі намагалися спалити. Після того як ми зробили металевий, хрест зрізали.

Зараз чітко виявляємо свою активну проукраїнську позицію. Побратими зі Львівщини отримали дві нагороди від президента за участь у Майдані. Але ми працюємо з афганцями Сходу. Може, хтось хоче озлобити їх там?».

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом крадіжки, а не вандалізму. В середу цілодобово патрулювали пам'ятник афганцям у місті Яворів. Там скульптуру встановили 2014 року. Охоронятимуть міліція, військові 24-ї Механізованої бригади та ветерани Афганістану.

Про це повідомляється в сьогоднішньому номері київського «Газети по-українськи».

dailylviv.com

До теми

16:42 18 травня 2022 р.

Шахрайство зменшило іноземну допомогу: Генпрокуратура проводить 9 розслідувань у Львові

Утома від війни і шахрайство зменшують іноземну допомогу Україні, - оцінює двотижневик «Forbes» у середу, 17 травня. Видання повідомляє, що за минулий тиждень Україна отримала на 39 відсотків менше гуманітарної допомоги, ніж в останній тиждень березня, коли поставки досягли піку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу