Галина Борейко пояснила як вона стала заступником прокурора Львівської області

12:03 22 липня 2016 р.

  • 0

Рішення про призначення заступника прокурора області приймає персонально Генеральний прокурор. Законодавство не передбачає конкурсу щодо відповідності цій посаді.

Так пояснила своє недавнє призначення заступник прокурора Львівської області Галина Борейко під час інтерв'ю-прес-конференції на тему: «Корупція на Львівщині: боротьба і результати», яка відбулася у Львівському прес-клубі сьогодні, 22 липня.

- Я займала посаду прокурора Шевченківського району Львова. Був проведений конкурс на цю посаду. Я також подала документи на конкурс. Але я не зайняла цю посаду, її зайняла інша людина. Конкурс відбувся відповідно до чинного законодавства. Людина прийнята і працює зараз на посаді керівника львівської міської прокуратури №2. Мене тоді перевели на посаду начальника відділу нагляду досудового розслідування прокуратури Львівської області, - відповіла на запитання журналіста про свій кар’єрний зріст нещодавно призначена заступник прокурора Львівської області.

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:03 30 травня 2020 р.

У Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників

У суботу, 30 травня, на Львівщині затримали групу рекетирів, які вимагали гроші у перевізників. Вони працювали біля пунктів пропуску на українсько-польському кордоні - Краківець і Медика.

Рубрика: Закон

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

Останні новини

На Львівщині померли 54 пацієнти з коронавірусом

Прикордонники боряться з тютюновою пандемією

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу