Гаазький трибунал прирівняв анексію Криму до війни

14:20 15 листопада 2016 р.

Прокурор Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда оприлюднив звіт про попереднє розслідування ситуації в Україні.

Ситуація на території анексованого Російською Федерацією Криму і Севастополя рівнозначна міжнародному збройному конфлікту між Україною і Російською Федерацією. Про це йдеться у звіті про дії щодо попереднього розслідування ситуації в Україні прокурора Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуди.

«Згідно з останніми даними, ситуація на території Криму і Севастополя рівнозначна міжнародному збройному конфлікту між Україною і Російською Федерацією. Даний міжнародний збройний конфлікт почався не пізніше 26 лютого, коли Російська Федерація задіяла особовий склад своїх збройних сил для отримання контролю над частинами території України без згоди уряду України», – йдеться в повідомленні.

Крім того, у звіті наголошується, що не потрібно встановлення факту правомірності початкової інтервенції, яка спричинила за собою окупацію.

«Для цілей Римського статуту збройний конфлікт може бути міжнародним по своїй суті, якщо одна або більше держав частково або повністю окуповують територію іншої держави незалежно від того, чи супроводжується окупація збройним опором», – йдеться в звіті.

Крім того, повідомляється, що канцелярія прокурора продовжить взаємодію з органами влади України, громадянським суспільством та іншими відповідними зацікавленими сторонами, наприклад, Російською Федерацією, з усіх питань, що мають відношення до попереднього розслідування ситуації в Україні. Звіт прокурора Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуд переклали в інформаційній агенції «РБК-Україна».

dailylviv.com

До теми

19:40 3 серпня 2021 р.

8 років з конфіскацією майна. Подробиці кримінальної історії Ореста Фурдичка

Вищий антикорупційний суд визнав винним в хабарництві ексдиректора Інституту агроекології і природокористування НААН України Ореста Фурдичка. Його засудили до 8 років позбавленні волі з конфіскацією майна. Сам вирок в Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднили сьогодні, 3 серпня.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу