Фіскали виявили на Львівщини 197 випадків порушення законодавства про працю

17:48 2 жовтня 2017 р.

В обласному управлінні ДФС запевнили, що його працівники провели цього року 359 перевірок фізичних та юридичних осіб з питань порушення законодавства про працю.

У прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України повідомили також сьогодні, 2 жовтня: «Порушення встановлені у 197 випадках, донараховано 60,8 млн. гривень податків і зборів, в тому числі ПДФО – 18,9 млн. гривень, єдиний соціальний внесок – 41,9 млн. гривень. Крім цього, в результаті координації спільних дій зі Львівським обласним управлінням Держпраці впродовж вересня цього року проведено сім спільних фактичних перевірок суб’єктів господарської діяльності з питань дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами)».

«За результатами проведених спільних перевірок двох суб’єктіва господарювання встановлено використання праці найманих працівників без належного оформлення згідно чинного законодавства. Матеріали фактичних перевірок скеровано в Львівське обласне управління Держпраці для прийняття рішення відповідно до Кодексу законів про працю України», – поінформували також у прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини