Фіскали відшкодували на Львівщини державі 1,4 млн. гривень збитків

13:30 20 червня 2019 р.


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Львівській області провело впродовж п’яти місяців дослідження фінансово-господарської діяльності платників податків і склало 12 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, 10 з яких – з ознаками кримінальних правопорушень у сфері публічних закупівель.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Матеріали досліджень передані в правоохоронні органі для розгляду та прийняття рішення. За результатами розгляду правоохоронними органами вказаних матеріалів в Єдиному реєстрі досудових розслідувань обліковано а’ять кримінальних правопорушень за предикатними злочинами (суспільно небезпечні протиправні діяння, що передували легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом)».

«Загальна сума встановлених збитків – 6617 тисяч гривень. Внаслідок вжитих організаційних та практичних заходів відшкодовано збитків за кримінальними правопорушеннями на суму 1449 тисяч гривень», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

14:09 29 червня 2022 р.

На Львівщині виявили російського диверсанта

СБУ викрила ще одного прихильника «русского мира» на Львівщині.Чоловік вів проросійську діяльність, здійснював антиукраїнську пропаганду та планував ймовірну диверсію.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу